ІТС у Бердянську

Новини партнерів

Будь ласка рекомендуйте

Інформація

Офіс у Бердянську:

Надіслати повідомлення: its-berdyansk@prime-expert.net

Зателефонувати:

+380 50 470-72-50

+380 50 817-70-33

Графік роботи:
Пн-Пт - с 09:00 до 18:00
Субота - вихідний
Неділя - вихідний

Офіс у Києві:

вулиця Червонозаводська, 7/35, місто Київ, 03062

Надіслати повідомлення: its-kiev@prime-expert.net

Зателефонувати:

+380 44 222-80-24

+380 98 816-71-57

+380 93 017-47-87

Графік роботи:
Пн-Пт - с 09:00 до 18:00
Субота - вихідний
Неділя - вихідний

Головна Про компанію Новини 1С:Підприємство Продаж ПЗ IT-послуги Контакти

1С:ІТС у Бердянську, продаж і обслуговування програмних продуктів 1С:Підприємство, доробка стандартних конфігурацій, лінія консультацій 1С у Бердянську та Запорізької області

Наша Компанія є партнером Фірми "1С" іспеціалізується на продажу та супроводі програмних продуктів 1С:Підприємство у Бердянську та Запорізької області.

Ми пропонуємо Вам повний спектр послуг з супроводу та підтримки вактуальному стані ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку Вашого підприємства, а також надаємо доступ до методичної бібліотеці для бухгалтерів, кадровиків, керівників і технічних фахівців Вашого підприємства.

Консультуємо з питань обліку, оподаткування, звітності, кадровоїроботи з точки зору реалізації в конкретних програмах 1С: Підприємства.


1С:ІТС (інформаційно-технологічний супровід) у Бердянську, Запорізькій області та в Україні

Інформаційно-технологічний супровід (1С: ІТС Україна)- Це комплексна підтримка, яку фірма "1С" спільно зі своїми партнерами надає користувачам програм "1С:Підприємство".

Договір 1С:ІТС Україна у Бердянську та Запорізької області можуть укласти:

• Тільки офіційні зареєстровані користувачі програм "1С: Підприємство".

• Тільки з офіційними партнерами фірми "1С".

Договір 1С:ІТС Україна у Бердянську може укласти юридична або фізична особа - офіційний користувач програми системи 1С:Підприємство. Офіційним користувачем вважається користувач, який придбав легальну версію програми і зареєстрував її у фірмі "1С".

Обсяг інформації і наданого сервісу з 01.07.2013 р. залежить від версії договору 1С:ІТС Україна - ПРОФ або ТЕХНО.

Договір 1С:ІТС Україна Бердянськ версії ТЕХНО забезпечує користувачам програм "1С:Підприємство" тільки можливість легального отримання оновлень для придбаних програмних продуктів "1С:Підприємство" і мінімально необхідний обсяг сервісних послуг від фірми "1С".

Договір 1С:ІТС Україна Бердянськ версії ПРОФ забезпечує користувачампрограм "1С:Підприємство" максимальну кількість інформації і послуг, обширну методичну бібліотеку для бухгалтерів, кадровиків, керівників і технічних фахівців надаються фірмою "1С".

З умовами підключення 1С:ІТС Ви можете ознайомитись на сторінці про інформаційно-технологічний супровід продуктів 1С.


Продаж та обслуговування програмних продуктів 1С:Підприємство в Бердянську, Запорізькій області та в Україні

Наша Компанія представник мережі фірм-франчайзі "1С". Ми забезпечуємо кваліфіковане поширення, установку, настройку, впровадження та супровід програм системи 1С:Підприємство. Фахівці нашої компанії регулярно проходять атестацію на знання компонент 1С:Підприємство, що підтверджується відповідними сертифікатами фірми "1С".

Ми є партнером ABBYY Україна і надаємо повний перелік послуг з впровадженню систем автоматизації на базі програмних продуктів "1С" адаптованих під законодавство України, використовуючи передові технології роботи і накопичений досвід автоматизації компаній великого, середнього і малого бізнесу. У надавані послуг входять:

Консультации по выбору программных продуктов 1С.

Установка та налаштування програмних продуктів.

Навчання по роботі з програмним продуктом.

Супровід:

• Інформаційно-технологічний супровід (ІТС)

• Встановлення та налаштування

• Технічна підтримка

На сторінці 1С:Підприємство Ви зможете детальніше ознайомитися з продуктами компанії 1С.


Доопрацювання стандартних конфігурацій програмних продуктів 1С:Підприємство у Бердянську, Запорізькій області та в Україні

При автоматизації управлінського, бухгалтерського обліку на підприємстві часто виникають потреби в налаштуванні 1С під специфіку роботи в конкретної організації. У такому випадку наші фахівці здійснять доопрацювання і налаштування типової конфігурації 1С під Ваші потреби.

Приклади доопрацювань в 1С:

• Налаштування прав користувачів і значень за замовчуванням.

• Зміна і створення нових друкованих форм.

• Створення нових і модифікація існуючих звітів.

• Додавання в конфігурацію нового функціоналу.

Всі роботи виконують сертифіковані фахівці нашої компанії.

Більш докладно про різні доробки програмних продуктів 1С Виможете дізнатися на сторінці Підтримка користувачів 1С.


Лінія консультацій 1С у Бердянську та Запорізької області

Наша лінія консультацій - оперативний спосіб технічної підтримки клієнтів.

Звертаючись по телефону до фахівця, що має багатий досвід роботи зпрограмними продуктами 1С, ви отримаєте допомогу у вирішенні питань з телефону в найкоротші терміни (10 - 15 хвилин).

Ви можете залишити заявку в електронному вигляді для аналізу ситуації, проблеми і пошуку можливих варіантів її вирішення (відповідь вам буде відправлений на е-mail з докладним описом і покроковим виконанням).

На сторінці Лінія консультацій 1С Ви ознайомитеся з регламентом роботи консультантів.Послуги 1С:ІТС, продаж, впровадження, обслуговування програмних продуктів 1С:Підприємство, доробка стандартних конфігурацій, лінія консультацій 1С у Бердянську, Запорізькій області та в Україні

Послуги 1С:ІТС, послуги з продажу і впровадження продуктів 1С:Підприємство, доробка стандартних конфігурацій, лінія консультацій 1С в Бердянську та Запорізької області

Наша компанія забезпечить на високому рівні послуги з 1С:ІТС, послуги з продажу, установки, впровадження, обслуговування продуктів 1С:Підприємство у місті Бердянську та Запорізької області. У наші послуги входить надання інформаційно-технологічного спровожденія (ІТС) програмних продуктів 1С:Підприємство, здійснення доопрацювань існуючих конфігурацій програми, надання консультаційних послуг.

Ми пропонуємо надійні перевірені рішення з передпродажної підготовки, реалізації, установці, впровадження, обслуговування продуктів 1С:Підприємство.

Особливості установки і настройки, обслуговування 1С:ІТС продуктів 1С:Підприємство у Бердянську та Запорізької області

Роботи з встановлення та налаштування продуктів 1С:Підприємство, а також обслуговування 1С:ІТС у Бердянську та Запорізької області є одним з пріоритетних напрямків роботи Компанії Prime Expert.

Ви шукаєте фахівця з встановлення та налаштуванні продуктів 1С:Підприємство в Бердянську? Вам необхідна підписка по 1С:ІТС в Україні? Ви хочете придбати продукт 1С:Бухгалтерія чи інший продукт 1С? Ви шукайте компанію що спеціалізується в супроводі і доробках 1С:Підприємство в Запорізької області? Вам потрібна лінія консультації 1С по Бердянську?

Якщо Вам необхідний фахівець для установки, настройки іобслуговуванню продуктів 1С:Підприємство, потрібна підписка на 1С:ІТС, бажаєте придбати продукт 1С, необхідна лінія консультацій 1С Ви можете звернутися по телефонами у Києві 044 222-80-24, 044 500-71-36 або електронній пошті its-berdyansk@prime-expert.net Менеджери Компанії Prime Expert дадуть відповідь на Ваші запитання.

Замовити у нас перераховані послуги дуже просто, можете зробити це прямо зараз!

Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте комплексну підтримку, яка сприяє швидкому і стабільному зростанню.

Для нас важливо приносити користь кожному нашому партнеру і з кожним встановити довгострокові взаємовигідні відносини.

Приходьте, телефонуйте, замовляйте. Ми раді вам завжди!

Компанія Prime Expert

адреса: вулиця Червонозаводська, будинок 7, офіс 35, місто Київ, 03062, Україна

телефон: +380 44 222-80-24, e-mail: office@prime-expert.net, web-site: www.prime-expert.net